Задати питання
Success request
Дякуємо за Вашу заявку

Зареєструватись на курс
Swift iOS
Задати питання

Історії успіху студентів

Марина Ломова
Марина Ломова

Закінчила курс Контекстної реклами, мені дуже сподобалась якість подачі інформації і організація навчального процесу. Після чого завершила ще й курс з SMM. Хочу відмітити високий рівень кваліфікації викладачів, вони справді знавці своєї справи і роблять складні речі простими для розуміння.

Важливо, що не було ніякої "води", як часто буває на курсах, лише практично корисна інформація, вам завжди будуть готові допомогти, якщо виникнуть будь які складності і питання. Навчання проходить у зручних, гарно облаштованих аудиторіях, і загалом панує тепла дружня атмосфера, а ще це чудовий простір для нетворкінгу. Раджу усім, хто бажає опанувати професію у ІТ або просто поглибити знання

Богдан Покровка
Богдан Покровка

По завершенні курсу Контекстної реклами AdWords залишились масса позитивних вражень, десятки списаних сторінок конспекту (так так, часто згадував студентські роки і конспектував слова викладача, адже теоретичний матеріал подавався дуже цінний), прокачаний власний рекламний аккаунт (так як усі знання і навики одразу переносились на власний проект на практиці) і сертифікат від Google (яким я дуже тішуся і пишаюся).
Хочу подякувати організаторам курсів - ІТ Академії Stfalcon за те, що навчання пройшло на найвищому рівні; одногрупникам - за весело проведений час та конструктивну взаємодію, і звісно ж нашому неперевершеному коучу Роману Ужві - за той величезний заряд мотивації, постійну підтримку та мега-цінну інформацію + лайфхаки (які відомі лише справжнім гуру тої сфери).
Все було дуже круто, дякую!!!

Ірина Безбородих
Ірина Безбородих

Навчалася на курсі IT project management. Залишилася дуже задоволена. Навчальний процес добре організований, привітний персонал, круті викладачі. На заняттях розбирали багато реальних кейсів, викладачі детально відповідали на усі питання, просто заразили всіх своєю любов'ю до професії. Зручний час занять, гарне технічне оснащення. Отримала багато знать, познайомилася з цікавими людьми і - пішла працювати у ІТ ))

Аліса Колесник
Аліса Колесник

Я працюю в компанії Risesoft на посаді Project manager. Про ІТ Академію я дізналась з репосту у соціальних мережах від своїх друзів, що мене дуже сильно зацікавило і я стала стежити за новинами компанії.
На курси спонукало те, що захотілося дізнатись щось нове, знайти правильний шлях у своєму розвитку як Project managerа, оскільки вчитись ніколи не пізно. Також з попереднього курсу мені порадив піти мій знайомий Коля Крищук, запевнивши мене, що це дуже вплине на мою роботу в подальшому.
Враження залишилися від курсу дуже позитивні, все на вищому рівні. Особливо круті наші викладачі, які проводили заняття - емоцій, вражень, цього в словах передати важко, необхідно бути там і відчути ту всю гармонію. Єдине, про що жалію, те що так швидко все закінчилось, три місяці пролетіли як одна мить.
Ефективність роботи стала значно вищою, я це зрозуміла при спілкуванні з клієнтами та в роботі з командою.
Надалі я планую не зупинятись на досягнутому, хочу лише рости над собою.
Хочу подякувати ІТ Академії за чудові курси, за нові знання та позитивний настрій на заняттях.))

 

Андрій Павловський
Андрій Павловський

Успішно закінчив курс по php, практично відразу почав стажування в компанії. Враження після навчання виключно позитивні і тут, на мою думку, помітну роль відіграють два фактори - 1) викладач і 2) розуміння для чого конкретні курси тобі потрібні.

1) З викладачем нам пощастило: сам являється практикуючим програмістом з сертифікатом по php 5, тому предмет дійсно знає; був на зв'язку і коли виникали труднощі з виконанням завдань, можна було написати і отримати відповідь; була продумана концепція - ідея полягала в навчанні на основі розробки власного проекту галереї, тому кожен студент паралельно писав свій сайт, а не розвязував стандартні одноразові задачки . В вигляді домашнього завдання після лекції ми реалізовували частину проекту по її темі. Сертифікат отримували також за результатами захисту проекту. Як бонус кожен з випускників міг вказати працюючий проект в своєму портфоліо.
2) В моєму випадку ціллю було напрацювання необхідних знань для працевлаштування і подальший розвиток в backend напрямку. Самостійно предмет я вивчав повільно не достатньо швидко, а коли довго не виходило то на якийсь час закидав заняття. Тому курси я сприймав як інструмент, що допоможе пришвидшити процес. І вони дійсно допомогли: 1) на виконання завдання відводиться обмежена кількість часу, ти стараєшся розбиратись швидше; 2) коли не виходить, є в кого запитати; 3) при самостійному вивченні я б обрав меньш ефективну програму (її просто б не було - я б метався між читанням і вирішенням абстрактних задачок) і ще ряд причин.
Саме тому я задоволений, що закінчив дані курси і тому я їх рекомендую.

Ігор Стрільчук
Ігор Стрільчук

Як і багато хто тут одного прекрасного дня вирішив змінити професію. Тоді якраз наступав новий 2017-й рік і я вирішив - зараз той самий час ! Декілька днів в пошуку потрібних курсів і ось я вже на ввідній лекції по фронт-енду.

Ще раніше для себе вирішив, що хочу саме на фронт-енд, хоч і знав, що зараз досить велика конкуренція за перше робоче місце саме на цю спеціальність.
Можу сказати, що мені пощастило зустріти такого ментора як Коля, тому що буквально з першої лекції він розповідав все по ділу без зайвих теорій, а тільки те, що в першу чергу потрібно буде для першого працевлаштування. Але вже з свого досвіду можу сказати одне: курси вам підуть на користь тільки тоді, коли ви будете над собою постійно займатись і переборювати лінь...вчитись, вчитись і ще раз вчитись. 
В іншому ж випадку, якщо ви думаєте, що просто походивши на курси вам робота впаде з неба - ви дуже помиляєтесь і дарма потратите свій час та гроші.
Тут постійно потрібно ставати кращим, навіть деколи через недоспані ночі, але це того вартує.

 

Андрій Ткач
Андрій Ткач

1. Чим займався раніше?
Більшу частину часу дорослого життя викладав інформаційні технології в університеті.

2. Чи планував навчатись на цьому курсі?
Планував, але спершу на меті мав заохотити дружину до роботи тестувальником.

3. Чому обрав саме цей курс? 
Основний мотив — достатньо невисокий поріг входження в професію та набагато м'якші вимоги. Я далеко не перфекціоніст, але "все, що робиш, маєш робити професійно".

4. Які залишились враження про навчання в #itastfalcon
Навчання здалося для мене легким. Додам, що справжня робота виявилася набагато цікавішою і складнішою.

5. Чи вважаєш це корисним для себе?
Якщо мова про навчання — це було переосмислення того, що я можу і як багато я хочу.
Якщо мова про роботу — "корисно" приймати вітамін Д. А робота — це справжній кайф: від колег, від технологій

6. Як проходила твоя співбесіда? 
Я був впевнений, що буду працювати :)

7. Опиши проект, над яким працюєш зараз
Комерційний логістичний проект, об'ємний і складний. Але складність — це фактично подарунок, оскільки досвід роботи над таким пректом вартий дорогого.

8. Які плани на майбутнє?
Професійно — довгий список todo. Найближчим часом: Java для автоматизації тестування, нереляційні бази даних, сучасні методології проектування програмних продуктів.

Світлана Болгар
Світлана Болгар

Меня зовут Светлана Болгар и я тестировщик в stfalcon.com. По образованию я преподаватель. Работала преподавателем 3 года, потом переводчиком, администратором, руководителем интернет-магазина. При большом желании и старании не важно, где вы работали раньше, IT направления подвластны каждому

Почему IT?
Ответ краткий: IT рулит и точка.

Когда не поздно?
Мне 31. Вопрос возраста не должен стоять никаким ребром. Сфера IT достаточно обширная для того, чтобы в ней смог найти себя каждый.

Почему тестирование?
Я выбирала между фронт-эндом и тестированием. Оба направления меня привлекали, но с выбором решил случай — на работе планировали изменять сайт, программы, с которыми мы плотно работали. В этот момент я точно решила, куда иду и зачем.

Почему ІТ Академія від Stfalcon?
Мне важно было, чтобы курсы были от компании, которая сама разрабатывает. Ведь, кто может рассказать и объяснить лучше, чем тот, кто уже разрабатывает, верстает, тестирует.

Как мне давалось обучение?
Если вы ходите на курсы, делаете д/з, читаете литературу - всегда легко не будет! Ребята, совмещающие работу и курсы - легко не будет вообще! Вы идете на курсы для себя, и знания вы берете только для себя. Что взяли — то ваше. Я не сразу после курсов пошла работать в выбранном направлении и не знала вообще пойду ли, но ни разу не пожалела о потраченных ресурсах.

Насколько крепкие знания дают на курсах?
На курсах дают настолько крепкие знания, насколько вы готовы прилагать усилия для их получения. Очные курсы хороши тем, что у вас идет прямой коннект с преподавателем. Все вопросы вы сразу задаете напрямую и получаете фидбэк. Очные курсы полезны тем, что вы нарабатываете коммуникационную среду. К тому же, у вас всегда перед глазами прогресс сокурсников, который может послужить дополнительной мотивацией.

Я могу сказать, что мне повезло с преподавателем. И я сейчас понимаю, что @mihailgasyuk вложил в нас за 3 месяца такой максимум, который только возможно было. Я это определяю по уровню понимания информации в тематических книгах и статьях.

Где я теперь и каковы мои перспективы?
Мне непросто далось решение о смене деятельности: у меня была хорошая должность, коллектив, вложенные усилия. Но вот это щекочущее ощущение того, что мне очень нужно в эту сферу, просто не давало покоя. И я рискнула. Сейчас я джун.тестировщик и я вижу огромную площадку для своего роста. Это сложно, это долгий путь.

На данный момент я довольна тем, где я есть и знаю куда двигаться, остальное покажет время.

Андрій Ляшок
Андрій Ляшок

Коротко про мій досвід:
Рік тому я вирішив, що хочу змінити професію повністю. Місто у нас маленьке, тому, поспілкувавшись з людьми я навіть не сумнівався де хочу проходити курси. Визначитись з напрямком теж допомогли друзі.
Три місяці курсів, викладач Коля огранізував систему навчання таким чином - тільки все важливе і актуальне (на першій же співбесіді я це зрозумів, як ніколи). Інформації валом, із завданням вибрати найважливіше, а саме головне - зрозуміло донести це новачкам, справились на 100% . По закінченню пошук роботи, декілька співбесід - і ось вам, вже майже 6 міс я працюю, на мою думку, на крутій роботі. Цікаві проекти, комфортні умови, пристойна зарплата . Навчання продовжується. Вдячний за старт та підтримку іт академії.

Віталій Лось
Віталій Лось

Я пішов навчатись на курс по програмуванню на PHP, маючи базові знання. З перших занять уже було цікаво, тому що ми почали з встановлення Ubuntu на віртуалку, та вивчення можливостей програми контролю версії Git. 
Тобто, на перших лекціях уже почались практичні роботи, і з'явилась купа проблем. Не робочий код, помилки, баги та інші несподіванки траплялись повсякчас. 
На щастя,наш викладач, крім теоретичних знань, має великий практичний досвід. Тому з його допомогою, ми не лише вивчали програмування, а паралельно вчились самостійно вирішувати різні задачі, які постійно виникали перед нами.
За три місяці навчання, я отримав багато корисних навичок та умінь, які в подальшому допоможуть мені у моєму професійному рості. Особисто я вдячний академії та викладачеві за підготовлені матеріали та професійний підхід при підготовці курсу по PHP

Олена Суховірська
Олена Суховірська

Курс smm від IT Академії поділив моє життя на до і після. Класні викладачі, вся інформація тільки корисна і доцільна, максимум практики і навіть позакласна невідкладна допомога в критичний момент. Усім раджу. 

Таїсія Кулацька
Таїсія Кулацька

Наша группа "adwords2" повністю задоволена курсами, дякуємо за знання які нам дав "мега сучасний викладач" Рома. Також вдячні засновникам IT академії за можливість їх отримати . Процвітання компанії Stfalcon. Ви гордість нашого міста.

Сергій Каланджій
Сергій Каланджій

В веб-розробці я вже більше року. Займався в основному версткою сайтів. Також пів року назад почав займатись інтеграцією на Wordpress. Хотілось підняти свій скіл саме у front-end та js. Пробував сам, дивився відео по react. Але мені потрібно було структурувати всю інформацію. Поскільки інформації багато, а що до чого не зрозуміло. Тому вирішив піти на курси react js в stfalcon.

Про курси дізнався завдяки Facebook. Викладання і взагалі організація курсів на рівні. Навіть прислали повідомлення про нагадуванням початку заняття) Викладач Коля Зарічнюк - крутий! Дуже багато ділився власним досвідом. Із задоволенням пройшов би ще раз навчання адже отримав масу знань ))) На даний момент стараюсь писати на es6. Про знання по react, які я засвоїв можна писати дуже багато, але все рівно мені ще вчитися і вчитися. Головне, що тепер є той хто допоможе)

Працюю в студії web-mosaica. Спіібесіда пройшла дуже круто. Впевнений що також посприяло і те що я тоді був студентом stfalcon. Оскільки тут працюють багато випускників вашої компанії. На майбутнє хотілось би ще освоїти node.js