Задати питання
Success request
Дякуємо за Вашу заявку

Зареєструватись на курс
Swift iOS
Задати питання

Історії успіху студентів

Марина Ломова
Марина Ломова

Закінчила курс контекстної реклами, мені дуже сподобалась якість подачі інформації і організація навчального процесу. Після чого завершила ще й курс SMM. Хочу відмітити високий рівень кваліфікації викладачів, вони справді знавці своєї справи і роблять складні речі простими для розуміння.

Важливо, що не було ніякої "води", як часто буває на курсах, лише практично корисна інформація, вам завжди будуть готові допомогти, якщо виникнуть будь-які складності і питання. Навчання проходить у зручних аудиторіях, і панує тепла дружня атмосфера, а ще це чудовий простір для нетворкінгу. Раджу усім, хто бажає поглибити знання. До речі, працюю вже в сфері маркетингу )

Богдан Покровка
Богдан Покровка

По завершенню курсу залишилися маса позитивних вражень, десятки списаних сторінок конспекту (так так, часто згадував студентські роки і конспектував слова викладача, адже теоретичний матеріал подавався дуже цінний), прокачаний власний рекламний аккаунт і сертифікат від Google (яким я дуже тішуся і пишаюся).

Хочу подякувати організаторам курсів - ІТ Академії Stfalcon за те, що навчання пройшло на найвищому рівні; одногрупникам - за весело проведений час та конструктивну взаємодію, і звісно ж нашому неперевершеному коучу Роману Ужві - за величезний заряд мотивації, підтримку та цінну інформацію + лайфхаки (які відомі лише справжнім гуру тої сфери). Все було дуже круто, дякую!

Ірина Безбородих
Ірина Безбородих

Залишилася дуже задоволена. Навчальний процес добре організований, привітний персонал, круті викладачі. На заняттях розбирали багато реальних кейсів, викладачі детально відповідали на усі питання, просто заразили всіх своєю любов'ю до професії. Зручний час занять, гарне технічне оснащення. Отримала багато знать, познайомилася з цікавими людьми і - пішла працювати у ІТ )

Аліса Колесник
Аліса Колесник

Я працюю в компанії Risesoft на посаді Project manager. На курси спонукало те, що захотілося дізнатись щось нове, знайти правильний шлях у своєму розвитку як Project manager'а, оскільки вчитись ніколи не пізно. Ще радив піти на курс мій знайомий, запевнивши мене, що це позитивно вплине на мою роботу. І дійсно, ефективність роботи стала значно вищою, я це зрозуміла при спілкуванні з клієнтами та в роботі з командою.

Враження залишилися дуже позитивні, все на вищому рівні. Особливо круті викладачі! Надалі планую не зупинятись на досягнутому, хочу рости над собою. Хочу подякувати ІТ Академії за чудові курси, за нові знання та позитивний настрій на заняттях )

 

Андрій Павловський
Андрій Павловський

Успішно закінчив курс по php, практично відразу почав стажування в компанії. Враження після навчання виключно позитивні і тут, на мою думку, помітну роль відіграють два фактори - 1) викладач і 2) розуміння для чого конкретні курси тобі потрібні.

1) З викладачем нам пощастило: сам являється практикуючим програмістом з сертифікатом по php 5, тому предмет дійсно знає; був на зв'язку і коли виникали труднощі з виконанням завдань, можна було написати і отримати відповідь; була продумана концепція - ідея полягала в навчанні на основі розробки власного проекту галереї, тому кожен студент паралельно писав свій сайт, а не розвязував стандартні одноразові задачки . В вигляді домашнього завдання після лекції ми реалізовували частину проекту по її темі. Сертифікат отримували також за результатами захисту проекту. Як бонус кожен з випускників міг вказати працюючий проект в своєму портфоліо.
2) В моєму випадку ціллю було напрацювання необхідних знань для працевлаштування і подальший розвиток в backend напрямку. Самостійно предмет я вивчав повільно не достатньо швидко, а коли довго не виходило то на якийсь час закидав заняття. Тому курси я сприймав як інструмент, що допоможе пришвидшити процес. І вони дійсно допомогли: 1) на виконання завдання відводиться обмежена кількість часу, ти стараєшся розбиратись швидше; 2) коли не виходить, є в кого запитати; 3) при самостійному вивченні я б обрав меньш ефективну програму (її просто б не було - я б метався між читанням і вирішенням абстрактних задачок) і ще ряд причин.
Саме тому я задоволений, що закінчив дані курси і тому я їх рекомендую.

Ігор Стрільчук
Ігор Стрільчук

Як і багато хто тут одного прекрасного дня вирішив змінити професію. Тоді якраз наступав новий 2017-й рік і я вирішив - зараз той самий час! Декілька днів в пошуку потрібних курсів і ось я вже на ввідній лекції по фронт-енду.

Курси вам підуть на користь тільки тоді, коли ви будете над собою постійно займатись і переборювати лінь. В іншому ж випадку, якщо ви думаєте, що просто походивши на курси вам робота впаде з неба - ви дуже помиляєтесь і дарма потратите свій час та гроші. Тут постійно потрібно ставати кращим, навіть деколи через недоспані ночі, але це того вартує.

Андрій Ткач
Андрій Ткач

Більшу частину часу дорослого життя викладав інформаційні технології в університеті. Основний мотив піти на ці курси — достатньо невисокий поріг входження в професію тестувальника та набагато м'якші вимоги. 

Зараз я QA Team Lead. Плани на майбутнє — довгий список todo. Найближчим часом: Java для автоматизації тестування, нереляційні бази даних, сучасні методології проектування програмних продуктів.

Світлана Болгар
Світлана Болгар

Меня зовут Светлана Болгар и я тестировщик в stfalcon.com. По образованию я преподаватель. Работала преподавателем 3 года, потом переводчиком, администратором, руководителем интернет-магазина. При большом желании и старании не важно, где вы работали раньше, IT направления подвластны каждому

Почему IT? Ответ краткий: IT рулит и точка.

Когда не поздно? Мне 31. Вопрос возраста не должен стоять никаким ребром. Сфера IT достаточно обширная для того, чтобы в ней смог найти себя каждый.

Как мне давалось обучение?
Если вы ходите на курсы, делаете д/з, читаете литературу - всегда легко не будет! Ребята, совмещающие работу и курсы - легко не будет вообще! Вы идете на курсы для себя, и знания вы берете только для себя. Что взяли — то ваше. Я не сразу после курсов пошла работать в выбранном направлении и не знала вообще пойду ли, но ни разу не пожалела о потраченных ресурсах

Андрій Ляшок
Андрій Ляшок

Вирішив, що хочу змінити професію повністю. Місто у нас маленьке, тому, поспілкувавшись з людьми я навіть не сумнівався, де хочу проходити курси. Визначитись з напрямком теж допомогли друзі.

Три місяці курсів, викладач Коля огранізував систему навчання таким чином: тільки все важливе і актуальне. По закінченню пошук роботи, декілька співбесід - і ось вам, я працюю, на мою думку, на крутій роботі. Цікаві проекти, комфортні умови, пристойна зарплата. Навчання продовжується. Вдячний за старт та підтримку ІТ Академії.

Віталій Лось
Віталій Лось

Я пішов навчатись, маючи базові знання. З перших занять уже було цікаво, тому що ми почали з встановлення Ubuntu на віртуалку, та вивчення можливостей програми контролю версії Git. Тобто, на перших лекціях уже почались практичні роботи. 
За три місяці навчання я отримав багато корисних навичок та умінь, які в подальшому допоможуть мені у професійному рості. Особисто я вдячний ІТ Академії та викладачеві за підготовлені матеріали та професійний підхід при підготовці курсу з PHP

Олена Суховірська
Олена Суховірська

Маю свою маленьку справу, тому вирішила піти вчитися. Курс smm поділив моє життя на до і після. Класні викладачі, вся інформація тільки корисна і доцільна, максимум практики і навіть позакласна невідкладна допомога в критичний момент. Усім раджу. 

Таїсія Кулацька
Таїсія Кулацька

Наша група "adwords2" повністю задоволена курсами, дякуємо за знання, які нам дав мега сучасний викладач Рома. Також вдячні оргам IT Академії за можливість їх отримати. Процвітання компанії Stfalcon. Ви гордість нашого міста.

Сергій Каланджій
Сергій Каланджій

У веб-розробці я вже більше року. Займався в основному версткою сайтів. Також пів року назад почав займатись інтеграцією на Wordpress. Хотілось підняти свій скіл саме у front-end та js. Пробував сам, дивився відео по react. Але мені потрібно було структурувати всю інформацію. Поскільки інформації багато, а що до чого не зрозуміло. Тому вирішив піти на курси react js в stfalcon.

Викладання і взагалі організація курсів на рівні. Навіть прислали повідомлення про нагадуванням початку заняття) Викладач Коля Зарічнюк - крутий! Багато ділився власним досвідом. Із задоволенням пройшов би ще раз навчання адже отримав масу знань ) На даний момент стараюсь писати на es6. На майбутнє хотілось би ще освоїти node.js

Працюю в студії web-mosaica. Спібесіда пройшла дуже круто. Напевне посприяло і те, що я був студентом ІТ Академії, помітив, що тут працюють багато її випускників.

Тетяна Іваниця
Тетяна Іваниця

Пробувала себе в різних сферах. Я творча людина, хотіла свого часу вступити до вузу на дизайнера інтер‘єру, але не вдалось. Коли прийшла на роботу офіс-менеджером stfalcon і побачила, що люди тут завжди прагнуть розвитку, розуміла, що це мені близьке по духу, а ще веб-дизайн — це творча професія)

Велика подяка викладачу Жені Козаку, який з кожним заняттям зацікавлював все більше та мотивував розвиватися. Дуже важливо ще самостійно займатись, хоч курс і так дає хорошу базу.
Зараз працюю дизайнером над невеликими задачами: переважно друкована продукція для конференцій, картинки для соцмереж, лендінги та прототипи.
В планах на майбутнє тільки самовдосконалення! Найближчим часом планую відвідати конференції з дизайну.