Задати питання
Success request
Дякуємо за Вашу заявку

Зареєструватись на курс
Swift iOS
Задати питання

Історії успіху студентів

Галина Шелегеда
Галина Шелегеда

Із фінансистки в тестувальниці

За освітою я фінансист. 4 роки працювала бухгалтером у держсекторі. У якийсь момент стало нецікаво: кожен місяць починався і закінчувався так само. І без стресів не обходилось. Мій чоловік — розробник, саме він мотивував спробувати себе у тестуванні. І я дуже щаслива, що вирішила щось змінити.

Курс “Тестування ПЗ” дав мені чудову базу для роботи, поштовх рухатися далі і розуміння, що все можна змінити на краще, потрібно лише мати бажання і йти до мети. Я вдячна викладачу Володимиру Атанову. Навчання проходило легко, доступно, невимушено, я нетерпляче чекала наступного заняття. Нам допомагали з практичною частиною. Ніхто не лишився без уваги.

Зараз я у компанії Blackthorn Vision. Звісно, я хвилювалась перед співбесідою, бо розуміла, що не маю потрібного досвіду. Але вже за тиждень мала оффер. Я працюю над 2 проектами: один пов'язаний із фінансами (знадобилась моя освіта), інший – зі штучним інтелектом.

У моїх планах — рухатися вперед, навчатися новому і шукати якомога більше багів, щоб проекти були чудовими!

Ірина Чабанова
Ірина Чабанова

Як teacher став SMM

Працювала вчителем історії 8 років. Зараз працюю SMM у Web-Systems Solutions UA. Моя робота пов’язана з написанням статей в блог на сайті компанії та наповненням контенту в соцмережах. Головна мотивація піти на курс прозвучала від чоловіка: “Ти ж гарно пишеш тексти, тобі це подобається. SMM - якраз та сфера, де твої вміння й новітні технології пересікаються. Йди на курси, тебе помітять - в тебе з’являться нові можливості.” Я послухала - і пішла! А його слова дивним чином збулись. Висновок: іноді треба слухати чоловіків.

Враження про навчання яскраві й позитивні: невимушена атмосфера, молоді викладачі (такий неординарний досвід, коли ти сам вчитель, а твої викладачі молодші за тебе), практичні дз, одногрупники з почуттям гумору. Якось все так круто зійшлось в одній точці!

Навчання дало поштовх і бажання розвиватись. І не важливо, скільки тобі років. Ти можеш здобути нову професію, розширити корисне коло знайомих. Варто лише захотіти. Тепер можна спокійно починати писати книги по мотивації і надихати інших 

Олександра Бітюк
Олександра Бітюк

Я Саша, і я тестувальник!

Маю освіту з менеджменту готельно-ресторанної справи. За 10 років пройшла шлях від офіціанта до менеджера готелю. У певний момент зрозуміла, що вже не було куди розвиватись і стало нецікаво. Якраз підвернулася вакансія офіс-менеджера у компанії Stfalcon. І я подумала, що хоч з чогось потрібно починати "ввійти в ІТ" 

Про ІТ Академію знала задовго до початку роботи у компанії, але обрати напрям так просто не виходило. Колеги познайомили із кожним напрямком, що допомогло обрати курс до душі. 

Враження від курсів залишилися чудові, викладач Вова Атанов завжди допомагав. Навчання дало відмінну базу для початку роботи на позиції Junior QA, а також вказало шлях подального розвитку у професії.

Моя співбесіда проходила у сімейній обстановці. Робота у компанії була безперечним плюсом. Зараз із головою занурилась в опанування інструментів для тестування мобільних додатків, веб-сервісів. Плани: тільки розвиватися! До речі, я вже сертифікований QA

Олександра Чуба
Олександра Чуба

З репетитора англійської в Sales-менеджери

Я навчалась у Прикордонній академії за спеціальністю "Філолог іноземних мов". Паралельно працювала репетитором. Після навчання у мене виникло питання, куди рухатись далі. Я хотіла відкривати для себе щось нове. Випадково побачила курс "IT Sales Management", де знання англійської є must have. 
Відвідавши ввідну лекцію, зрозуміла, що сфера IT є цікавою і перспективною.

Враження про навчання: не просто, цікаво, проте 2 місяці навчання пролетіли швидко. Я дізналась багато нового та корисного. Знання допомогли мені на початку роботи. Найголовніше, що матеріал був поданий грамотно, приклади були підібрані вдало. Мені як новачку було це дуже важливо.

Після курсу мені запропонували роботу stfalcon.com. Деякий час я працювала на позиції лідегенератора, а зараз вже безпосередньо спілкуюся з клієнтами.
Я продовжую пізнавати для себе нові можливості

Тетяна Парадна
Тетяна Парадна

За освітою я фінансист, працювала в банківській сфері, потім — у податковій. За станом здоров‘я була змушена змінити роботу та шукала, чим зможу займатись у майбутньому. Я цікавилася SMM ще до курсів, а пішла вчитися, щоб отримати правильні базові знання і спробувати, що з цього вийде.

Враження від курсу лише позитивні. На другому занятті мені дали проект, на якому я могла практикуватись. Завдяки цьому після випуску у мене вже був досвід і приклад моєї роботи, що значно полегшило процес пошуку роботи.

На даний момент я працюю над трьома проектами: виробник дитячого трикотажу, студія краси і паб. Курси дали поштовх до розвитку і вивчення нової для мене, але дуже цікавої сфери. Зараз навчаюся створенню контенту, написанню текстів для бізнесу, на черзі — базовий курс з фотографії.

Тетяна Іваниця
Тетяна Іваниця

Пробувала себе в різних сферах. Я творча людина, хотіла свого часу вступити до вузу на дизайнера інтер‘єру, але не вдалось. Коли прийшла на роботу офіс-менеджером stfalcon і побачила, що люди тут завжди прагнуть розвитку, розуміла, що це мені близьке по духу, а ще веб-дизайн — це творча професія)

Велика подяка викладачу Жені Козаку, який з кожним заняттям зацікавлював все більше та мотивував розвиватися. Дуже важливо ще самостійно займатись, хоч курс і так дає хорошу базу.
Зараз працюю дизайнером над невеликими задачами: переважно друкована продукція для конференцій, картинки для соцмереж, лендінги та прототипи.
В планах на майбутнє тільки самовдосконалення! Найближчим часом планую відвідати конференції з дизайну.

Сергій Каланджій
Сергій Каланджій

У веб-розробці я вже більше року. Займався в основному версткою сайтів. Також пів року назад почав займатись інтеграцією на Wordpress. Хотілось підняти свій скіл саме у front-end та js. Пробував сам, дивився відео по react. Але мені потрібно було структурувати всю інформацію. Поскільки інформації багато, а що до чого не зрозуміло. Тому вирішив піти на курси react js.

Викладання і взагалі організація курсів на рівні. Навіть прислали повідомлення про нагадуванням початку заняття) Викладач Коля Зарічнюк - крутий! Багато ділився власним досвідом. Із задоволенням пройшов би ще раз навчання адже отримав масу знань ) На даний момент стараюсь писати на es6. На майбутнє хотілось би ще освоїти node.js

Працюю в студії web-mosaica. Спібесіда пройшла дуже круто. Напевне посприяло і те, що я був студентом ІТ Академії, помітив, що тут працюють багато її випускників.

Олена Суховірська
Олена Суховірська

Маю свою маленьку справу, тому вирішила піти вчитися. Курс smm поділив моє життя на до і після. Класні викладачі, вся інформація тільки корисна і доцільна, максимум практики і навіть позакласна невідкладна допомога в критичний момент. Усім раджу. 

Віталій Лось
Віталій Лось

Я пішов навчатись, маючи базові знання. З перших занять уже було цікаво, тому що ми почали з встановлення Ubuntu на віртуалку, та вивчення можливостей програми контролю версії Git. Тобто, на перших лекціях уже почались практичні роботи. 
За три місяці навчання я отримав багато корисних навичок та умінь, які в подальшому допоможуть мені у професійному рості. Особисто я вдячний ІТ Академії та викладачеві за підготовлені матеріали та професійний підхід при підготовці курсу з PHP

Андрій Ляшок
Андрій Ляшок

Вирішив, що хочу змінити професію повністю. Місто у нас маленьке, тому, поспілкувавшись з людьми я навіть не сумнівався, де хочу проходити курси. Визначитись з напрямком теж допомогли друзі.

Три місяці курсів, викладач Коля огранізував систему навчання таким чином: тільки все важливе і актуальне. По закінченню пошук роботи, декілька співбесід - і ось вам, я працюю, на мою думку, на крутій роботі. Цікаві проекти, комфортні умови, пристойна зарплата. Навчання продовжується. Вдячний за старт та підтримку ІТ Академії.

Світлана Болгар
Світлана Болгар

Меня зовут Светлана Болгар и я тестировщик в stfalcon.com. По образованию я преподаватель. Работала преподавателем 3 года, потом переводчиком, администратором, руководителем интернет-магазина. При большом желании и старании не важно, где вы работали раньше, IT направления подвластны каждому

Почему IT? Ответ краткий: IT рулит и точка.

Когда не поздно? Мне 31. Вопрос возраста не должен стоять никаким ребром. Сфера IT достаточно обширная для того, чтобы в ней смог найти себя каждый.

Как мне давалось обучение?
Если вы ходите на курсы, делаете д/з, читаете литературу - всегда легко не будет! Ребята, совмещающие работу и курсы - легко не будет вообще! Вы идете на курсы для себя, и знания вы берете только для себя. Что взяли — то ваше. Я не сразу после курсов пошла работать в выбранном направлении и не знала вообще пойду ли, но ни разу не пожалела о потраченных ресурсах

Андрій Ткач
Андрій Ткач

Більшу частину часу дорослого життя викладав інформаційні технології в університеті. Основний мотив піти на ці курси — достатньо невисокий поріг входження в професію тестувальника та набагато м'якші вимоги. 

Зараз я QA Team Lead. Плани на майбутнє — довгий список todo. Найближчим часом: Java для автоматизації тестування, нереляційні бази даних, сучасні методології проектування програмних продуктів.

Ігор Стрільчук
Ігор Стрільчук

Як і багато хто тут одного прекрасного дня вирішив змінити професію. Тоді якраз наступав новий 2017-й рік і я вирішив - зараз той самий час! Декілька днів в пошуку потрібних курсів і ось я вже на ввідній лекції по фронт-енду.

Курси вам підуть на користь тільки тоді, коли ви будете над собою постійно займатись і переборювати лінь. В іншому ж випадку, якщо ви думаєте, що просто походивши на курси вам робота впаде з неба - ви дуже помиляєтесь і дарма потратите свій час та гроші. Тут постійно потрібно ставати кращим, навіть деколи через недоспані ночі, але це того вартує.

Андрій Павловський
Андрій Павловський

Успішно закінчив курс, практично відразу почав стажування в компанії. Враження після навчання виключно позитивні і тут, на мою думку, роль відіграють два фактори - 1) викладач і 2) розуміння для чого конкретні курси тобі потрібні.

1) З викладачем нам пощастило: являється сертифікованим практикуючим програмістом, тому предмет дійсно знає; був на зв'язку і коли виникали труднощі, можна було написати і отримати відповідь; була продумана концепція - ідея полягала в навчанні на основі розробки власного проекту галереї, тому кожен студент паралельно писав сайт, а не розв'язував стандартні одноразові задачки. У вигляді дз після лекції ми реалізовували частину проекту по її темі. Сертифікат отримували за результатами захисту проекту. Як бонус кожен з випускників міг вказати працюючий проект у своєму портфоліо.

2) Моєю ціллю було напрацювання необхідних знань для працевлаштування і подальший розвиток в backend. Самостійно предмет я вивчав повільно не достатньо швидко, а коли довго не виходило, то на якийсь час закидав заняття. Тому курси я сприймав як інструмент, що допоможе пришвидшити процес. І вони дійсно допомогли:
1) на виконання завдання відводиться обмежена кількість часу, ти стараєшся розбиратись швидше
2) коли не виходить, є в кого запитати
3) при самостійному вивченні я б обрав менш ефективну програму (її просто б не було - я б метався між читанням і вирішенням абстрактних задачок) і ще ряд причин.
Саме тому я задоволений, що закінчив курси і тому я їх рекомендую.

Аліса Колесник
Аліса Колесник

Я працюю в компанії Risesoft на посаді Project manager. На курси спонукало те, що захотілося дізнатись щось нове, знайти правильний шлях у своєму розвитку як Project manager'а, оскільки вчитись ніколи не пізно. Ще радив піти на курс мій знайомий, запевнивши мене, що це позитивно вплине на мою роботу. І дійсно, ефективність роботи стала значно вищою, я це зрозуміла при спілкуванні з клієнтами та в роботі з командою.

Враження залишилися дуже позитивні, все на вищому рівні. Особливо круті викладачі! Надалі планую не зупинятись на досягнутому, хочу рости над собою. Хочу подякувати ІТ Академії за чудові курси, за нові знання та позитивний настрій на заняттях )

 

Ірина Безбородих
Ірина Безбородих

Залишилася дуже задоволена. Навчальний процес добре організований, привітний персонал, круті викладачі. На заняттях розбирали багато реальних кейсів, викладачі детально відповідали на усі питання, просто заразили всіх своєю любов'ю до професії. Зручний час занять, гарне технічне оснащення. Отримала багато знать, познайомилася з цікавими людьми і - пішла працювати у ІТ )

Богдан Покровка
Богдан Покровка

По завершенню курсу залишилися маса позитивних вражень, десятки списаних сторінок конспекту (так так, часто згадував студентські роки і конспектував слова викладача, адже теоретичний матеріал подавався дуже цінний), прокачаний власний рекламний аккаунт і сертифікат від Google (яким я дуже тішуся і пишаюся).

Хочу подякувати організаторам курсів ІТ Академії за те, що навчання пройшло на найвищому рівні; одногрупникам - за весело проведений час та конструктивну взаємодію, і звісно ж нашому неперевершеному коучу Роману Ужві - за величезний заряд мотивації, підтримку та цінну інформацію + лайфхаки (які відомі лише справжнім гуру тої сфери). Все було дуже круто, дякую!

Марина Ломова
Марина Ломова

Закінчила курс контекстної реклами, мені дуже сподобалась якість подачі інформації і організація навчального процесу. Після чого завершила ще й курс SMM. Хочу відмітити високий рівень кваліфікації викладачів, вони справді знавці своєї справи і роблять складні речі простими для розуміння.

Важливо, що не було ніякої "води", як часто буває на курсах, лише практично корисна інформація, вам завжди будуть готові допомогти, якщо виникнуть будь-які складності і питання. Навчання проходить у зручних аудиторіях, і панує тепла дружня атмосфера, а ще це чудовий простір для нетворкінгу. Раджу усім, хто бажає поглибити знання. До речі, працюю вже в сфері маркетингу )