Задати питання
Success request
Дякуємо за Вашу заявку

Зареєструватись на курс
Swift iOS
Задати питання

Історії успіху студентів

Вікторія Панасюк
Вікторія Панасюк

Я завжди була в пошуках себе та працювала у різних сферах. Останні 4 роки була баристою та отримала посаду адміністратора в кав’ярні. Але з часом зрозуміла, що це геть не те, що я хотіла і що я спроможна на більше. Звільнилась — залишилась без роботи, але щаслива.

Побачила інформацію про курси і відчула, це те, що мені потрібно: нова професія, зміна обстановки, фінансова незалежність, можливість працювати на себе! Це той момент, коли йдеш на навчання і кайфуєш, бо знаєш, що отримаєш доступну інформацію, круті емоції, привітність викладачів, які допомагають досягти твоєї мети.

Після курсу я була дуже змотивована, вже під час навчання отримувала пропозиції щодо співпраці і навіть знайшла роботу.

Зараз я працюю відеографом у Hillary — створюю рекламні ролики для TikTok і Facebook. Я пишаюся, що стала частинкою їхньої команди. Під час співбесіди одразу знайшли спільну мову з Вадимом (власником компанії і викладачем курсу SMM), а наступного дня я вже сиділа в офісі і освоювала нову роботу. Також віддалено маю один проект.

На цьому навчання не завершилось, я активно розвиваюсь, планую зайнятись особистим блогом і створити свою маленьку dream team.

Діма Захарчук
Діма Захарчук

Відеовідгук дивіться в Youtube

Юрій Шевчук
Юрій Шевчук

По спеціальності я фінансист. Раніше працював на Новій Пошті касиром. Робота мені подобалась, але не передбачалось кар’єрного росту, тому вирішив її змінити. Мені завжди подобалась робота з комп’ютером, ПЗ в цілому.

Один друг, Ігор Калиновський, який вже працював у сфері тестування, побачив у мені потенціал і став моїм наставником. Також хочу подякувати Андрійчуку Олександу за допомогу і безсмертну віру в те, що зможу змінити рід діяльності. Я звільнився з роботи і почав самонавчання. Після прочитання декількох книг я зрозумів, що робота тестувальника — саме те, що я шукав.

Вирішив закріпити знання на професійних курсах  в ІТ Академії, де викладач надав необхідні знання і завжди допомогав в будь-яких питаннях. На середині курсу відкрилась вакансія на позицію Junior QA. Співбесіда проходила дуже затишно, ніби я спілкуюсь з друзями. Тепер я працюю в компанії Stfalcon з проєктами web та mobile. Далі хочу розвиватись в автоматизованому QA і спробувати game dev. Моя порада — завжди вірте в себе і йдіть до своєї цілі, бо все можливо!

Аліна Білик
Аліна Білик

Я юрист будівельної фірми, офісний планктончик з купою паперів, одним оком періодично поглядаю на годинник в очікуванні 18:00. Жестяк! Особливо, якщо ти творча особистість і прагнеш цю творчу енергію реалізувати, а не закопати. 

Про SMM я чула, потім почала гуглити, де в Хмельницькому цьому «ремеслу» навчають. І дуже рада, що одного дня в Фейсбуці мене «догнала» реклама саме цього курсу "SMM в Instagram i Facebook".

❤️ Велика подяка викладачам. Було відчуття, що то друзі діляться знаннями. Мене приємно здивував об‘єм: за 2 місяці всі фішки встигли викласти на відмінно!

Вже після 1 заняття викладач Алла знайшла мені для практики магазин Fenomen, сторінку якого веду досі! Ще працюю на фріланс-біржах, займаюсь налаштуванням таргетованої реклами. Щодо планів, то лише розвиток і рух ВПЕРЕД! Зараз завершую комплексний курс з «Digital-маркетингу». Планую зайнятися копірайтингом.

Кажуть, робота має бути актом любові і ніяк не шлюбом за розрахунком. А я свою ДУЖЕ люблю

Наталя Озіренська
Наталя Озіренська

Я працювала ріелтором у відділі оренди нерухомості у Львові. Мотивація піти на курс проста: підтвердити, отримати знання та завести нові знайомства. Враження про навчання приємні, сподобалась атмосфера, легкий підхід до навчання. Круто те, що допомагають і після курсів. Курс дав багато знань, впевненість, сертифікатчик і нові знайомства. У мене зараз активних 4 проєкти: одяг, виробництво гель-лаків, СММ агенція, машини з США, і йдуть зараз переговори за ще декілька. 

Починалося все з інтернет-магазину "Стімма", де я отримала свій перший досвід. Зараз я працюю на фрілансі, а також ведемо інтенсиви разом з СММ агенцією по Інстаграму (вже 3 провели). Активно веду свій блог і далі буду займатись його просуванням. Мій прогрес однозначно шалений: я за 2 місяці настільки реалізувала себе в плані соцмереж, що й не очікувала! Впевнена, що в планах на майбутнє буде проведення марафонів, вебінарів. Думаю, все буде крутіше ніж я можу собі уявити ;)

Наталія Коршун
Наталія Коршун

Я завжди працювала з людьми – була продавцем, менеджером із продажу ПЗ, адміністратором магазину побутової техніки. Прийшов момент, коли я зрозуміла, що потрібно щось змінювати. Сфера ІТ цікавила давно, але довго не наважувалася записатися на курси. Вирішила почати з тестування. Кажуть, це – найпростіший шлях в ІТ.

Враження від навчання тільки позитивні. Курс інтенсивний, багато інформації. Особливо, коли не ІТ-шнік. Я щоразу із задоволенням йшла на лекції і діставала викладача запитаннями. Навчання дало базові знання про тестування і познайомило мене з цікавими людьми.

Співбесіду я проходила у кілька етапів. Перша співбесіда була ще під час курсів. Пам'ятаю, як нервувала, як мене запитали, чому я зі своїм досвідом у продажах не шукаю роботу сейлом)) Після курсів мене запросили на співбесіду з рекрутером, потім – з засновником компанії. І ось я на новій роботі! Я – sales manager в класній компанії Fwdays. Займаюся b2b продажами, лідогенерацією та іншими принадами продажів. Курси відкрили мені шлях в ІТ, хоч і не тестувальником.

Плани на майбутнє – вчитися, розвиватися та ніколи не здаватися!

Наталя Качуровська
Наталя Качуровська

До декрету я — маркетолог-початківець у будівельній компанії. Мотивація піти на курс — це робити те, до чого маю хист, і вкладати в це душу. Я переконана, що будь-який проект може стати успішним, якщо його власники та персонал люблять те, що роблять!

Основне, що отримала на курсі: позитив, знання, знайомства. А ще натхнення. Саме цього було предостатньо у викладачів, бо всі вони неординарні особистості, які ділилися зі студентами своїм успіхом і дали нам шалену мотивацію досягати такого ж професійного рівня!

Моя співбесіда — це прикольна історія ;) Одногрупник Макс каже: “Ти така активна, життєрадісна, маєш купу ідей, давай будеш займатись моєю кав'ярнею?”. А я тільки за, бо люблю каву, маю ідеї, енергію, мотивацію. Наразі SMMлю у MIKO coffee. Я роблю так, аби в кав'ярню проходили не лише з Озерної, а зі всього міста. Бо в нас затишно, смачно, а ще ми еко-френдлі кав'ярня. Ми реалізовуємо такі еко-проекти: сортуємо сміття, збираємо пластикові кришечки для переробки, наливаємо напої у своє горнятко, даючи за це знижку.

Плани на майбутнє: займатись тим, що люблю. За місяці навчання в ІТ Академії зрозуміла одне: потрібно обов'язково знайти себе. Бо тільки так ти зможеш знайти роботу до душі!

Оксана Тринус
Оксана Тринус

13 років працювала бухгалтером. На одному місці. Але це не моє, бо пішла навчатися не за покликанням. Коли була у декреті, працювала копірайтером. Мені сподобалося. Закінчилася відпустка, і я знову пішла в бухгалтерію. Підштовхнув до змін друг, який сказав: мріяти недостатньо, склади план і дій відповідно плану.

Я і пішла на курси) Враження мегапозитивні. Корисний курс, натхненні роботою викладачі, що з радістю ділилися досвідом, допомагали, вели буквально за руку крізь хащі незрозумілих термінів. Після навчання прийшло відчуття впевненості у власних силах і жага до нових знань.

Вакансія маркетолога була розміщена у чаті курсу. Скористалася нагодою)). На співбесіді мені описали обов’язки. Сказали, що відсутність досвіду компенсується бажанням працювати. Мала пробний місяць, який поєднувала з основною роботою. Через місяць вже працювала. Зараз веду сайт компанії. Розробляю і впроваджую рекламні кампанії спільно з таргетологом, аналізую їх ефективність. Розробляю та омніканально запускаю автоворонки продажів. Беру участь у розробці нових продуктів торгової марки. І ще купка маленьких, але не менш цікавих завдань)

Плани на майбутнє: вчитись, вдосконалюватись, поглиблювати і розширювати знання, вміння і навички.

Андрій Котенко
Андрій Котенко

Я працюю в компанії з відмінним колективом, працюю над розробкою інтернет-магазинів, щодня дізнаюся щось нове і намагаюся постійно вчитися. Паралельно викладаю html та css.

Мій шлях в ІТ почався в коледжі на спеціальності “Комп’ютерні мережі”. Здобуття профосвіти не відкрило мені двері в ІТ одразу – я працював на заводі, в ріелторському агентстві.

Через кілька років вирішив все змінити і піти в ІТ. Почав самостійно вчити фронтенд, згодом пішов на курс «Front End». Враження від навчання тільки позитивні, важко, але продуктивно. Викладач Вова дуже класний, вдячний йому за знання. Після успішного закінчення курсу я став сертифікованим Front End developer.

До подачі резюме в ІТ компанію я багато верстав, вчив JS, читав портали, почав користуватися збирачем Gulp, перейшов із нативного CSS на препроцесор SASS, ходив на івенти, відвідав HR захід у ІТ Академії, де дізнався, як правильно написати резюме IT-шнику. Вже через кілька тижнів я працював у компанії “Avivi”.

У планах на майбутнє вивчити JS фреймворк і вирости до повноцінного Front End developer.

Мої поради тим, хто вирішив зв’язати своє життя з ІТ: вчіться самі та вчіться у професіоналів, не сподівайтеся на швидкий результат – в IT немає місця поспіху і необдуманим вчинкам і, нарешті, будьте собою. Це завжди важливо в будь-якій сфері діяльності.

 

Ірина Кузьменко
Ірина Кузьменко

Я навчалася в універі на "інформаційній безпеці". Працювала за напрямком, та хотілося більше розвитку, тому вирішила пройти курси. Навчання допомогло структурувати знання, отримати знайомства в ІТ та багаж знань, достатній для джуніора.

З кожною співбесідою все більше відчуваєш себе, як риба у воді. Найважче — це перша співбесіда, коли в тебе немає досвіду і відповіді на практичні питання ти моделюєш, виходячи з теорії. З часом переживань менше, впевненості в собі більше.

На теперішньому місці роботи моя співбесіда проходила 30 хв за чашечкою кави, і ми обговорювали більше формат співпраці, ніж теоретичні знання. Я працюю в студії креативного дизайну, тому проєкти щоразу різні. Зараз тестую верстку, кросбраузерність, адаптивність веб-продуктів. Рідше проводжу функціональні тести.

Хотіла б повчитися автоматизованому тестуванню, тестуванню API і здати тест на сертифікацію ISTQB. Дякую менторам Міші Гасюку та Юлі Головньовій, які все доступно пояснювали і наводили приклади з професійного життя. Враження про навчання найтепліші.

Галина Шелегеда
Галина Шелегеда

Із фінансистки в тестувальниці

За освітою я фінансист. 4 роки працювала бухгалтером у держсекторі. У якийсь момент стало нецікаво: кожен місяць починався і закінчувався так само. І без стресів не обходилось. Мій чоловік — розробник, саме він мотивував спробувати себе у тестуванні. І я дуже щаслива, що вирішила щось змінити.

Курс “Тестування ПЗ” дав мені чудову базу для роботи, поштовх рухатися далі і розуміння, що все можна змінити на краще, потрібно лише мати бажання і йти до мети. Я вдячна викладачу Володимиру Атанову. Навчання проходило легко, доступно, невимушено, я нетерпляче чекала наступного заняття. Нам допомагали з практичною частиною. Ніхто не лишився без уваги.

Зараз я у компанії Blackthorn Vision. Звісно, я хвилювалась перед співбесідою, бо розуміла, що не маю потрібного досвіду. Але вже за тиждень мала оффер. Я працюю над 2 проектами: один пов'язаний із фінансами (знадобилась моя освіта), інший – зі штучним інтелектом.

У моїх планах — рухатися вперед, навчатися новому і шукати якомога більше багів, щоб проекти були чудовими!

Ірина Чабанова
Ірина Чабанова

Як teacher став SMM

Працювала вчителем історії 8 років. Зараз працюю SMM у Web-Systems Solutions UA. Моя робота пов’язана з написанням статей в блог на сайті компанії та наповненням контенту в соцмережах. Головна мотивація піти на курс прозвучала від чоловіка: “Ти ж гарно пишеш тексти, тобі це подобається. SMM - якраз та сфера, де твої вміння й новітні технології пересікаються. Йди на курси, тебе помітять - в тебе з’являться нові можливості.” Я послухала - і пішла! А його слова дивним чином збулись. Висновок: іноді треба слухати чоловіків.

Враження про навчання яскраві й позитивні: невимушена атмосфера, молоді викладачі (такий неординарний досвід, коли ти сам вчитель, а твої викладачі молодші за тебе), практичні дз, одногрупники з почуттям гумору. Якось все так круто зійшлось в одній точці!

Навчання дало поштовх і бажання розвиватись. І не важливо, скільки тобі років. Ти можеш здобути нову професію, розширити корисне коло знайомих. Варто лише захотіти. Тепер можна спокійно починати писати книги по мотивації і надихати інших 

Олександра Бітюк
Олександра Бітюк

Я Саша, і я тестувальник!

Маю освіту з менеджменту готельно-ресторанної справи. За 10 років пройшла шлях від офіціанта до менеджера готелю. У певний момент зрозуміла, що вже не було куди розвиватись і стало нецікаво. Якраз підвернулася вакансія офіс-менеджера у компанії Stfalcon. І я подумала, що хоч з чогось потрібно починати "ввійти в ІТ" 

Про ІТ Академію знала задовго до початку роботи у компанії, але обрати напрям так просто не виходило. Колеги познайомили із кожним напрямком, що допомогло обрати курс до душі. 

Враження від курсів залишилися чудові, викладач Вова Атанов завжди допомагав. Навчання дало відмінну базу для початку роботи на позиції Junior QA, а також вказало шлях подального розвитку у професії.

Моя співбесіда проходила у сімейній обстановці. Робота у компанії була безперечним плюсом. Зараз із головою занурилась в опанування інструментів для тестування мобільних додатків, веб-сервісів. Плани: тільки розвиватися! До речі, я вже сертифікований QA

Олександра Чуба
Олександра Чуба

З репетитора англійської в Sales-менеджери

Я навчалась у Прикордонній академії за спеціальністю "Філолог іноземних мов". Паралельно працювала репетитором. Після навчання у мене виникло питання, куди рухатись далі. Я хотіла відкривати для себе щось нове. Випадково побачила курс "IT Sales Management", де знання англійської є must have. 
Відвідавши ввідну лекцію, зрозуміла, що сфера IT є цікавою і перспективною.

Враження про навчання: не просто, цікаво, проте 2 місяці навчання пролетіли швидко. Я дізналась багато нового та корисного. Знання допомогли мені на початку роботи. Найголовніше, що матеріал був поданий грамотно, приклади були підібрані вдало. Мені як новачку було це дуже важливо.

Після курсу мені запропонували роботу stfalcon.com. Деякий час я працювала на позиції лідегенератора, а зараз вже безпосередньо спілкуюся з клієнтами.
Я продовжую пізнавати для себе нові можливості

Тетяна Парадна
Тетяна Парадна

За освітою я фінансист, працювала в банківській сфері, потім — у податковій. За станом здоров‘я була змушена змінити роботу та шукала, чим зможу займатись у майбутньому. Я цікавилася SMM ще до курсів, а пішла вчитися, щоб отримати правильні базові знання і спробувати, що з цього вийде.

Враження від курсу лише позитивні. На другому занятті мені дали проект, на якому я могла практикуватись. Завдяки цьому після випуску у мене вже був досвід і приклад моєї роботи, що значно полегшило процес пошуку роботи.

На даний момент я працюю над трьома проектами: виробник дитячого трикотажу, студія краси і паб. Курси дали поштовх до розвитку і вивчення нової для мене, але дуже цікавої сфери. Зараз навчаюся створенню контенту, написанню текстів для бізнесу, на черзі — базовий курс з фотографії.

Тетяна Іваниця
Тетяна Іваниця

Пробувала себе в різних сферах. Я творча людина, хотіла свого часу вступити до вузу на дизайнера інтер‘єру, але не вдалось. Коли прийшла на роботу офіс-менеджером stfalcon і побачила, що люди тут завжди прагнуть розвитку, розуміла, що це мені близьке по духу, а ще веб-дизайн — це творча професія)

Велика подяка викладачу Жені Козаку, який з кожним заняттям зацікавлював все більше та мотивував розвиватися. Дуже важливо ще самостійно займатись, хоч курс і так дає хорошу базу.
Зараз працюю дизайнером над невеликими задачами: переважно друкована продукція для конференцій, картинки для соцмереж, лендінги та прототипи.
В планах на майбутнє тільки самовдосконалення! Найближчим часом планую відвідати конференції з дизайну.

Сергій Каланджій
Сергій Каланджій

У веб-розробці я вже більше року. Займався в основному версткою сайтів. Також пів року назад почав займатись інтеграцією на Wordpress. Хотілось підняти свій скіл саме у front-end та js. Пробував сам, дивився відео по react. Але мені потрібно було структурувати всю інформацію. Поскільки інформації багато, а що до чого не зрозуміло. Тому вирішив піти на курси react js.

Викладання і взагалі організація курсів на рівні. Навіть прислали повідомлення про нагадуванням початку заняття) Викладач Коля Зарічнюк - крутий! Багато ділився власним досвідом. Із задоволенням пройшов би ще раз навчання адже отримав масу знань ) На даний момент стараюсь писати на es6. На майбутнє хотілось би ще освоїти node.js

Працюю в студії web-mosaica. Спібесіда пройшла дуже круто. Напевне посприяло і те, що я був студентом ІТ Академії, помітив, що тут працюють багато її випускників.

Олена Суховірська
Олена Суховірська

Маю свою маленьку справу, тому вирішила піти вчитися. Курс smm поділив моє життя на до і після. Класні викладачі, вся інформація тільки корисна і доцільна, максимум практики і навіть позакласна невідкладна допомога в критичний момент. Усім раджу. 

Віталій Лось
Віталій Лось

Я пішов навчатись, маючи базові знання. З перших занять уже було цікаво, тому що ми почали з встановлення Ubuntu на віртуалку, та вивчення можливостей програми контролю версії Git. Тобто, на перших лекціях уже почались практичні роботи. 
За три місяці навчання я отримав багато корисних навичок та умінь, які в подальшому допоможуть мені у професійному рості. Особисто я вдячний ІТ Академії та викладачеві за підготовлені матеріали та професійний підхід при підготовці курсу з PHP

Андрій Ляшок
Андрій Ляшок

Вирішив, що хочу змінити професію повністю. Місто у нас маленьке, тому, поспілкувавшись з людьми я навіть не сумнівався, де хочу проходити курси. Визначитись з напрямком теж допомогли друзі.

Три місяці курсів, викладач Коля огранізував систему навчання таким чином: тільки все важливе і актуальне. По закінченню пошук роботи, декілька співбесід - і ось вам, я працюю, на мою думку, на крутій роботі. Цікаві проекти, комфортні умови, пристойна зарплата. Навчання продовжується. Вдячний за старт та підтримку ІТ Академії.

Світлана Болгар
Світлана Болгар

Меня зовут Светлана Болгар и я тестировщик в stfalcon.com. По образованию я преподаватель. Работала преподавателем 3 года, потом переводчиком, администратором, руководителем интернет-магазина. При большом желании и старании не важно, где вы работали раньше, IT направления подвластны каждому

Почему IT? Ответ краткий: IT рулит и точка.

Когда не поздно? Мне 31. Вопрос возраста не должен стоять никаким ребром. Сфера IT достаточно обширная для того, чтобы в ней смог найти себя каждый.

Как мне давалось обучение?
Если вы ходите на курсы, делаете д/з, читаете литературу - всегда легко не будет! Ребята, совмещающие работу и курсы - легко не будет вообще! Вы идете на курсы для себя, и знания вы берете только для себя. Что взяли — то ваше. Я не сразу после курсов пошла работать в выбранном направлении и не знала вообще пойду ли, но ни разу не пожалела о потраченных ресурсах

Андрій Ткач
Андрій Ткач

Більшу частину часу дорослого життя викладав інформаційні технології в університеті. Основний мотив піти на ці курси — достатньо невисокий поріг входження в професію тестувальника та набагато м'якші вимоги. 

Зараз я QA Team Lead. Плани на майбутнє — довгий список todo. Найближчим часом: Java для автоматизації тестування, нереляційні бази даних, сучасні методології проектування програмних продуктів.

Ігор Стрільчук
Ігор Стрільчук

Як і багато хто тут одного прекрасного дня вирішив змінити професію. Тоді якраз наступав новий 2017-й рік і я вирішив - зараз той самий час! Декілька днів в пошуку потрібних курсів і ось я вже на ввідній лекції по фронт-енду.

Курси вам підуть на користь тільки тоді, коли ви будете над собою постійно займатись і переборювати лінь. В іншому ж випадку, якщо ви думаєте, що просто походивши на курси вам робота впаде з неба - ви дуже помиляєтесь і дарма потратите свій час та гроші. Тут постійно потрібно ставати кращим, навіть деколи через недоспані ночі, але це того вартує.

Андрій Павловський
Андрій Павловський

Успішно закінчив курс, практично відразу почав стажування в компанії. Враження після навчання виключно позитивні і тут, на мою думку, роль відіграють два фактори - 1) викладач і 2) розуміння для чого конкретні курси тобі потрібні.

1) З викладачем нам пощастило: являється сертифікованим практикуючим програмістом, тому предмет дійсно знає; був на зв'язку і коли виникали труднощі, можна було написати і отримати відповідь; була продумана концепція - ідея полягала в навчанні на основі розробки власного проекту галереї, тому кожен студент паралельно писав сайт, а не розв'язував стандартні одноразові задачки. У вигляді дз після лекції ми реалізовували частину проекту по її темі. Сертифікат отримували за результатами захисту проекту. Як бонус кожен з випускників міг вказати працюючий проект у своєму портфоліо.

2) Моєю ціллю було напрацювання необхідних знань для працевлаштування і подальший розвиток в backend. Самостійно предмет я вивчав повільно не достатньо швидко, а коли довго не виходило, то на якийсь час закидав заняття. Тому курси я сприймав як інструмент, що допоможе пришвидшити процес. І вони дійсно допомогли:
1) на виконання завдання відводиться обмежена кількість часу, ти стараєшся розбиратись швидше
2) коли не виходить, є в кого запитати
3) при самостійному вивченні я б обрав менш ефективну програму (її просто б не було - я б метався між читанням і вирішенням абстрактних задачок) і ще ряд причин.
Саме тому я задоволений, що закінчив курси і тому я їх рекомендую.

Аліса Колесник
Аліса Колесник

Я працюю в компанії Risesoft на посаді Project manager. На курси спонукало те, що захотілося дізнатись щось нове, знайти правильний шлях у своєму розвитку як Project manager'а, оскільки вчитись ніколи не пізно. Ще радив піти на курс мій знайомий, запевнивши мене, що це позитивно вплине на мою роботу. І дійсно, ефективність роботи стала значно вищою, я це зрозуміла при спілкуванні з клієнтами та в роботі з командою.

Враження залишилися дуже позитивні, все на вищому рівні. Особливо круті викладачі! Надалі планую не зупинятись на досягнутому, хочу рости над собою. Хочу подякувати ІТ Академії за чудові курси, за нові знання та позитивний настрій на заняттях )

 

Ірина Безбородих
Ірина Безбородих

Залишилася дуже задоволена. Навчальний процес добре організований, привітний персонал, круті викладачі. На заняттях розбирали багато реальних кейсів, викладачі детально відповідали на усі питання, просто заразили всіх своєю любов'ю до професії. Зручний час занять, гарне технічне оснащення. Отримала багато знать, познайомилася з цікавими людьми і - пішла працювати у ІТ )

Богдан Покровка
Богдан Покровка

По завершенню курсу залишилися маса позитивних вражень, десятки списаних сторінок конспекту (так так, часто згадував студентські роки і конспектував слова викладача, адже теоретичний матеріал подавався дуже цінний), прокачаний власний рекламний аккаунт і сертифікат від Google (яким я дуже тішуся і пишаюся).

Хочу подякувати організаторам курсів ІТ Академії за те, що навчання пройшло на найвищому рівні; одногрупникам - за весело проведений час та конструктивну взаємодію, і звісно ж нашому неперевершеному коучу Роману Ужві - за величезний заряд мотивації, підтримку та цінну інформацію + лайфхаки (які відомі лише справжнім гуру тої сфери). Все було дуже круто, дякую!

Марина Ломова
Марина Ломова

Закінчила курс контекстної реклами, мені дуже сподобалась якість подачі інформації і організація навчального процесу. Після чого завершила ще й курс SMM. Хочу відмітити високий рівень кваліфікації викладачів, вони справді знавці своєї справи і роблять складні речі простими для розуміння.

Важливо, що не було ніякої "води", як часто буває на курсах, лише практично корисна інформація, вам завжди будуть готові допомогти, якщо виникнуть будь-які складності і питання. Навчання проходить у зручних аудиторіях, і панує тепла дружня атмосфера, а ще це чудовий простір для нетворкінгу. Раджу усім, хто бажає поглибити знання. До речі, працюю вже в сфері маркетингу )