Задати питання
Success request
Дякуємо за Вашу заявку

Зареєструватись на курс
Swift iOS
Задати питання

Про нас

  • курси в Хмельницькому,
  • курси онлайн,
  • курси для дітей

Stfalcon — ІТ компанія з 2009 року. За час роботи реалізували понад 160 проектів, серед яких найбільші логістичні та поштові сервіси, всесвітні компанії: Нова Пошта, Київстар, Credit Agricole, Busfor, TicketBox, MeinFernbus.De (теперішній Flixbus). Географія проектів: США, Великобританія, Швеція, Франція, Німеччина, Австрія та ін. У нас 2 офіси: в Києві та Хмельницькому. Коли постало питання нехватки кадрів, вирішили самі навчати молодих і перспективних, щоб працевлаштувати найкращих студентів в себе. На даний момент 8 випускників працюють в stfalcon.comОфіційно наша ІТ Академія почала існувати з вересня 2016 у Хмельницькому. Неофіційно — з травня 2016, це була підготовка за напрямом “Swift (iOS)” та “Android”. Ми вирішили розширюватися, ставати кращими і робимо це досі: допомогаємо реалізуватися в ІТ та відкрити нові можливості в кар’єрі.

За цей час ми випустили майже 500 студентів різних ІТ напрямів

хештег — це ІТ + а (academy) + stfalcon (назва компанії-засновника курсів)

ІТ-Курси у Хмельницькому та онлайн:

  • Програмування: Front End, PHP, React JS, Python, Angular
  • Project Management, HR Management
  • Контекстна реклама Ads
  • SMM в Instagram і Facebook (офлайн і онлайн)
  • Дизайн UX/UI
  • Тестування ПЗ (офлайн і онлайн)
  • Програмування Майнкрафт і Скретч для дітей (індивідуалки онлайн)

Чому ІТ Академія?

Викладачі-практики. Професіонали рівня Middle/Senior і наша гордість. Серед них є справжні фанати, які люблять ділитися досвідом, і випустили вже не одну групу студентів!

Лекції і домашні завдання. Ви отримуєте профільні знання для першої роботи чи подальшого освоєння професії. Викладачі є менторами для студентів, допомагають з дз

Заходи для студентів. Ми проводимо безкоштовні (чи -50%) профільні та розвиваючі лекції, майстер-класи та воркшопи для наших студентів

Маленькі групи. 10-16 чоловік, що дає змогу приділяти час кожному студенту

Вечірній час. Усі заняття проходять пн-чт 18:30-20:30 двічі на тиждень

Тривалість навчання. 2-4 місяці в залежності від курсу

Безкоштовне пробне заняття. Ви можете відвідати заняття будь-якого курсу, побачити аудиторії, познайомитися із викладачем і навчальним процесом

Знижка 10%. Ви отримуєте знижку 10% при оплаті всього терміну навчання

Знижка 15%. Ви отримуєте знижку 15% при навчанні на 2-му і наступних курсах

Сертифікат. По закінченню курсів ми видаємо сертифікат, що засвідчує проходження навчання в ІТ Академії (успішно завершив чи прослухав курс)

HR-консультування. Ми допомагаємо скласти резюме і підготуватися до співбесіди

Важливо!

Ми не обіцяємо працевлаштування. Ми навчаємо і відкриваємо для Вас можливості розвитку і кар’єри: нові знайомства, круті викладачі, івенти, — чудова основа для вдосконалення себе як спеціаліста. Інші можливості відкриєте для себе Ви самі. Маючи мотивацію, ціль, старання, у Вас все вийде!

І пам’ятайте, Ваше навчання не звершується закінченням курсів. Ви продовжуєте бути частиною ІТ Академії. Крім збереженої за Вами можливості відвідувати безкоштовно чи за півціни наші ІТ-заходи, ми допомагаємо з пошуком роботи. За наявності вакансій наші партнери беруть на роботу/стажування наших випускників. 

Турбуйтеся про своє майбутнє вже сьогодні. Це шанс змінити роботу на улюблену!
Записуйтеся на наші ІТ-курси